שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי
צרו קשר

שירות לקוחות:

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

שירות תיקוני
שערים

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

קריאות שירות
דחופות

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

ביטוח שערים
שנתי

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

שירות טיפול
שערים מרחוק

בולרדים

מחסומים לחניה – בולרדים

 

הבולרד הוא מחסום חניה בצורת עמוד המתרומם מתוך הקרקע ומשמש כמעצור פיזי למעבר ו/או התפרצות של כלי רכב. הבולרד קיים במספר גבהים וקטרים בהתאם לצורך, מגובה 50 ס"מ ועד 1.2 מ', אשר מוגדר כ- K12 נגד התפרצות.  קיימים עמודי בולרדים לשימוש אזרחי ועמודי בולרדים לשימוש בטחוני.

עמודי בולרדים לשימוש בטחוני משמשים כמעצור בדרך לרכבים ואו משאיות, אשר ימנעו התפרצות של כלי תחבורה בתנועה פנימה למקום הממוגן. תשתית הבטון לבולרד ביטחוני מצריכה חפירה ביטון וזיון בסטנדרטים גבוהים.

לבולרדים חשמליים שלוש שיטות הפעלה:

הפעלה ע"י בוכנה חלזונית חשמלית, הפעלה פניאומאטית ע"י לחץ אויר, והפעלה באמצעות משאבה הידראולית.

 

מחסום חשמלי בולרד חלזוני

 

מחסום חשמלי בולרד חלזוני הוא בולרד לשימוש אזרחי פארקים, לרחבות כיבוי אש, חצרות פריקה וכו', ומצריך הכנת תשתיות חשמל בלבד עד הפיקוד וממנו למספר הבולרדים הקיימים (עד 4 לפיקוד בודד). קיים מפתח המשמש שילוב ונטרול הבולרד. לנטרול הבולרד  מבצעים חצי סיבוב עם המפתח ואז לוחצים עליו בעזרת הרגל פנימה לכדי נעילה אוטומטית. חצי סיבוב נוסף עם המפתח מאפשר לבולרד להתרומם ולהינעל.

אמצעי בטיחות:

הפעלה לא מבוקרת של מחסם חשמלי בולרד חלזוני מצריך אמצעי הגנה למנוע הרמתו כשהמעבר אינו פנוי, שכן תאונות עלולות להתרחש מחוסר זהירות של המפעיל / שומר / מאבטח. ראשית, קיימים אמצעי הגנה בלתי תלויים כמו גלאי כביש, ובמקרה הצורך גם עיניים פוטואלקטריות למניעת התרוממות הבולרד בזמן מעבר לא פנוי.

ניתן ומומלץ ביותר להתקין מחסום זרוע בסנכרון עם הבולרד וישמש ככלוב אריות. אופן הפעולה יהיה כזה שהמחסום יפתח רק כשהבולרד ירד אל תוך הקרקע, ובצורה ההפוכה הבולרד יקבל פקודה ויתרומם רק כשמחסום הזרוע יסיים תהליך סגירה מלאה.

 

מחסום חשמלי בולרד עם בוכנה פניאומטית

 

מחסום חשמלי בולרד עם בוכנה פניאומאטית הוא בולרד אוטומטי המצריך הכנת תשתיות וצנרת לחץ אוויר, קומפרסור ובית קומפרסור אשר מייצר לחץ אוויר המפעיל בוכנה פניאומאטית ומאפשר לה לעלות ולרדת. פתרון זה מיושם בדרך כלל בתחום הבטחוני, היות והפעלתו דורשת מקום רב וריחוק מסביבת מגורים, מכיוון שפעולתו רועשת ומתקניו דורשים חדר אכסון רחב.

אמצעי בטיחות:

הפעלה לא מבוקרת של מחשום חשמלי בולרד פנאומטי מצריך אמצעי הגנה למנוע הרמתו כשהמעבר אינו פנוי, שכן תאונות עלולות להיגרם מחוסר זהירות של המפעיל / שומר / מאבטח. קיימים אמצעי הגנה בלתי תלויים כמו גלאי כביש, ובמקרה הצורך גם עיניים פוטואלקטריות למניעת התרוממות הבולרד בזמן מעבר לא פנוי.

ניתן ומומלץ ביותר להתקין מחסום זרוע חשמלי בסנכרון עם הבולרד וישמש ככלוב אריות, אופן הפעולה יהיה כזה שהמחסום יפתח רק כשהבולרד ירד אל תוך הקרקע, ובצורה ההפוכה הבולרד יקבל פקודה ויתרומם רק כשהמחסום יסיים תהליך סגירה מלאה.

 

מחסום חשמלי בולרד עם בוכנה הידראולית

 

בולרד עם בוכנה הידראולית הינו הטוב האמין והאיכותי בחבורה ועל כן מחירו בהתאם. יתרונותיו בולטים כמעט בכול התחומים: שקט, אמין, מהירות ניתנת לכיוון. קיים בכל הגרסאות- אזרחי ובטחוני.

מצריך הכנת תשתיות וקווי חשמל עד הפיקוד וממנו לכל בולרד בנפרד עד 4 לפיקוד. בוכנה הידראולית מאפשר לבולרד ולרדת בפעולה חלקה ושקטה.

אמצעי בטיחות:

הפעלה לא מבוקרת של בולרד פנאומטי מצריך אמצעי הגנה למנוע הרמתו כשהמעבר אינו פנוי, שכן תאונות נגרמו מחוסר זהירות של המפעיל / שומר / מאבטח. ראשית קיימים אמצעי הגנה בלתי תלויים גלאי כביש ובמקרה הצורך גם עיניים פוטואלקטריות למניעת התרוממות הבולרד בזמן מעבר לא פנוי.

ניתן ומומלץ ביותר להתקין מחסום זרוע בסנכרון עם הבולרד וישמש ככלוב אריות, אופן הפעולה יהיה כזה שהמחסום יפתח רק כשהבולרד ירד אל תוך הקרקע, ובצורה ההפוכה הבולרד יקבל פקודה ויתרומם רק כשהמחסום יסיים תהליך סגירה מלאה.

מחיר הבולרדים שודרגו במהלך השנים וכעת המוצר הנחשק הפך נחלת הכלל ומחירו סביר ביותר בהתאם לסוג הבולרדים ולכמות ההזמנה.

 

מחסום חשמלי חצי אוטומטי בולרד

 

מחסום בולרד חצי אוטומטי הוא בולרד עם בוכנת גז, הוא אינו מצריך הכנת תשתיות חשמל והגנות, פועל באמצעות מפתח המשמש לשילוב ונטרול הבולרד. להורדת הבולרד מבצעים חצי סיבוב עם המפתח ואז לוחצים עליו בעזרת הרגל פנימה לכדי נעילה אוטומטית, חצי סיבוב נוסף עם המפתח מאפשר לבולרד להתרומם למצבו העליון מעל פני הקרקע ולהינעל אוטומטית.

אמצעי בטיחות: 

בולרד חצי אוטומטי אינו מצריך עזרי הגנה ובטיחות שכן כל מהלך שלוב ונעילה מתבצע ידני ומחייב מגע יד אדם.

 

מעוניינים ברכישת מחסום לחניה מסוג בולרד? לקבלת פרטים נוספים אודות מחסום חניה מחיר , זמני התקנה ועוד – צרו עמנו קשר