שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי
צרו קשר

שירות לקוחות:

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

שירות תיקוני
שערים

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

קריאות שירות
דחופות

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

ביטוח שערים
שנתי

שערים חשמליים | מערכת LPR | מחסום חניה חשמלי - אביב שערים

שירות טיפול
שערים מרחוק

איך לבחור חברה להתקנת שערים חשמליים?

הוספת שערים חשמליים לביתכם יכולה להעלות את ערך הנכס ולתרום לתחושת הביטחון האישית שלכם. אלא אם כן מדובר בפרויקט שתרצו לבצע בעצמכם, תצטרכו למצוא חברה המתמחה בהתקנת שערים חשמליים שתוכל לעשות את העבודה בשבילכם. יכול להיות שייקח לכם קצת זמן למצוא את החברה המתאימה ביותר, אבל זה יהיה שווה את זה! כיצד בוחרים חברה מתאימה להתקנת שערים חשמליים? על כך במאמר זה.

 

טיפים לבחירת חברה להתקנת שערים חשמליים

 

צעד ראשון- מחקר ברשת

הדרך הקלה ביותר לאיתור חברות פוטנציאליות להתקנת שערים היא באמצעות האינטרנט. כפי שאתם בוודאי יודעים, כיום ניתן למצוא המון מידע אודות בעלי עסקים בסביבתכם, רק על ידי עיון באתר האינטרנט שלהם ובכל הביקורות המקוונות שיש עליהם ברשת. הרבה חברות העוסקות בהתקנת שערים חשמליים שמות באתר שלהן גלריית תמונות של פרויקטי העבר שלהם. זוהי דרך קלה לזהות לאילו חברות יש ניסיון עם סוג הפרויקט בו אתם מעוניינים.

כשאתם מחפשים ביקורות מקוונות, חשוב לזכור כי יש הרבה מאוד אתרים בהם ניתן למצוא חוות דעת על עסקים, ובכל אחד ביקורות שונות. אתרים כמו מדרג או דפי זהב יציגו ביקורות מסודרות, כמו גם גוגל ופייסבוק.
חברים, בני משפחה ושכנים יכולים גם הם להיות מקור מידע נהדר כשאתם מתחילים במחקר שלכם.

 

חפשו חברות בעלות ניסיון ומומחיות

כשאתם מתחילים לזהות חברות פוטנציאליות להתקנת שערים חשמליים לפרויקט הגידור או השער שלכם, סביר להניח שתקבלו תוצאות טובות יותר עם חברות שיש להן ניסיון רב יותר. כדאי מאוד שתבחרו בחברה בעלת ניסיון רב שנים והתמחות בתחום של התקנת שערים חשמליים מסוגים שונים.

 

קבלו כמה הצעות מחיר

צמצמו את רשימת החברות לשלוש, וקבלו הצעות מחיר מכולם. אם אין להם פגישות זמינות עבורכם במשך שבועיים או יותר, זה עשוי להיות סימן לכך שיש להם כבר יותר מדי לקוחות.

בקשו הצעת מחיר בכתב מכל חברה. הצעות אלו צריכות להיות פשוטות וקלות להבנה. עליהן לפרט מה בדיוק כוללת הצעת המחיר ובאילו חומרים יעשה שימוש בפרוייקט. שאלו לכמה זמן הצעות המחיר תקפות- מחירי חומרי הגלם של שערים חשמליים משתנים לאורך זמן, ולכן פעמים רבות הצעות מחיר יהיו בעלות "חיי מדף".

ככל הנראה, רוב הצעות המחיר שתקבלו יהיו בטווח מחירים דומה. עם זאת, אם אחת ההצעות נמוכה באופן דרמטי מהאחרים, יש לקחת זאת בערבון מוגבל. מצב זה עשוי לשקף את איכות החומרים או טיב המלאכה של החברה, לכן חשוב לא לבסס את ההחלטה שלכם רק על מחיר.

קחו את הזמן לדבר עם החברה

אם אתם רוצים להרגיש בטוח בבחירת החברה להתקנת שערים חשמליים, אז קחו את הזמן לשאול שאלות וללמוד כל מה שאתה יכול לגבי החברה ולפרויקט שלך. החברה צריכה להקשיב למה שאתה רוצה מבחינת סגנון וחומרים, ולמה שאתה צריך מבחינת התקציב. לאחר מכן, הם יכולים להציע אפשרויות או אלטרנטיבות. אם אתם מרגישים שהחברה דוחפת אותכם לכיוון לא מתאים או לא מקשיבה לדאגות שלכם, בחרו מישהו אחר.

לשירות לשערים >>